Artykuły

Rzeszów. Na karnawał "Circus Paradise"

Wraca karnawałowy tytuł w Teatrze Przedmieście - "Circus Paradise". Tan spektakl leczy śmiechem, luzem, wygłupem, dystansem.

To prawdziwe szaleństwo, które miłośników wrażliwości Anety Adamskiej prawdopodobnie zwali z nóg, bojest absolutnie niepodobne do niczego, co można zwykle nascenie Przedmieścia oglądać. Dla wszystkich, także tych, którzy tego teatru jeszcze nie znają, będzie to doświadczenie innego podejścia sztuki teatralnej, na pograniczu widowiska z budy jarmarcznej w wykonaniu trupy wędrownych komediantów, którzy bawią i wzruszają prostymi, a czasem absurdalnymi opowieściami o życiu.

Spektakl powstał wg "Parad" Jana Potockiego i "Dekameronu" Giovanniego Boccaccia. Gry miłosne, żarty sceniczne, gra słów i frywolny humor commedii dell'arte ukazują prawdę o naszych słabościach.

To idealny sposób na całkowite zresetowanie się w karnawale.

Twórcy spektaklu zachęcają tak: "Zapraszamy na żywioł zabawy i śmiechu czystego, który tak jak wzruszenie i płacz ma magiczną moc oczyszczania. Śmiejemy się także z samych siebie, wierząc że Państwo się tym śmiechem zarażą".

Występują: Aneta Adamska, Jakub Adamski, Monika Adamiec, Sylwia Błażejowska, Paweł Sroka, Maciej Szukała.

Reżyseria: Aneta Adamska.

Spektakl odbędzie się w niedzielę o godz. 19.

Bilety: 30/20 zł - ulgowy (uczniowie, studenci, emeryci)

Rezerwacje: tel. 667 714 730.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji