Artykuły

Rzeszów. Premiera dziecięcej grupy Przedmieścia

Serdecznie zapraszamy na premierę baśni Hansa Christiana Andersena "Królowa Śniegu" w wykonaniu grupy dziecięcej działającej w Ośrodku Działań Teatralnych Anety Adamskiej.

Przedstawienie będzie można obejrzeć 20 lutego br. (niedziela) o godz. 17.00 w Kulturalnej Piwnicy przy ul. Reformackiej 4 w Rzeszowie.

Gerda i Kaj żyją w przyjaźni aż do dnia, kiedy do oka chłopca dostał się tajemniczy odłamek roztrzaskanego w przestworzach diabelskiego zwierciadła, który odmienił spojrzenie chłopca na świat. Odtąd zaczął on widzieć wszystko, co piękne i dobre jako brzydkie i złe. Pewnego dnia Kaj spotyka Królową Śniegu, która zabiera go do swojej mroźnej krainy. Zrozpaczona Gerda, nie wierząc w śmierć przyjaciela, wyrusza na jego poszukiwania.

"Królowa Śniegu" to magiczna historia o niezwyciężonej sile przyjaźni, wierności i miłości. Dzięki plastyce i muzyce na żywo w spektaklu panuje wyjątkowa atmosfera, której czarowi nie sposób się oprzeć.

Występują: Klaudyna Telwach, Krzysztof Adamski, Jagoda Mazurkiewicz, Weronika Rybka, Ania Stanek, Aleksandra Bochenek, Klaudia Rożek, Marek Telwach, Wiktor Kane, Paweł Sumiec i Jakub Adamski

Scenariusz i reżyseria: Aneta Adamska

Wstęp wolny

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji