Artykuły

Poznań. Andrus z "Cynicznymi córami" w Wielkim

W poniedziałek w poznańskim Teatrze Wielkim usłyszymy najnowszy recital Artura Andrusa "Cyniczne córy Zurychu". Na recital składają się bardzo różne utwory, ale wszystkie powstały w tym samym celu - dla żartu, a czasem nawet wygłupu.

Już w poniedziałek usłyszymy i zobaczymy Artura Andrusa w jego najnowszym recitalu "Cyniczne córy Zurychu". W piosenkach, wierszach, i anegdotach autor opowiada o tym, co zobaczył, usłyszał lub przeczytał. Bywa też, że sam zmyślił. Tym razem usłyszymy opowieść o smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze "Szalona krewetka" absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie "prawdopodobnych" zjawiskach.

Artur Andrus jest postacią multimedialną. Jest dziennikarzem, artystą kabaretu, poetą, autorem tekstów piosenek i piosenkarzem, ale także pisarzem i laureatem konkursu "Mistrz mowy polskiej". Na co dzień jest redaktorem trójkowej "Akademii rozrywki", a także konferansjerem i komentatorem "Szkła kontaktowego". Podczas spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Na recital składają się bardzo różne utwory, ale wszystkie powstały w tym samym celu - dla żartu, a czasem nawet wygłupu. Andrus uważa, że jeśli uda się przy nich uśmiechnąć, to jego cel został osiągnięty.

***

Artur Andrus - Cyniczne córy Zurychu,

Teatr Wielki (ul. Fredry 9),

4 maja godzina 19,

bilety: 65 - 100 zł

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji