Artykuły

Poznań. Koncert Noworoczny w Sali Ziemi

Walce, polki, najsłynniejsze arie z oper i operetek, ale i orkiestrowe aranżacje współczesnych polskich i światowych przebojów, to sprawdzona formuła wielkiego muzycznego wydarzenia, które 9 i 10 stycznia odbędzie się w pięknej i nowoczesnej Sali Ziemi.

Poznański Koncert Noworoczny już na stałe wpisał się w kalendarz kulturalnych imprez, których przegapić nie można. Na zmianę z Marcinem Sompolińskim orkiestrę poprowadzi niezwykle popularny Tomasz Szymuś. Będą oni dyrygować Orkiestrą Symfoniczną Collegium F. Tegorocznych gości specjalnych koncertu też w zasadzie nie trzeba przedstawiać - Edyta Górniak i Mieczysław Szcześniak to gwiazdy największego formatu. Podczas koncertu publiczność usłyszy ich największe przeboje w wersjach orkiestrowych.

Jak co roku organizatorzy przygotowali muzyczne niespodzianki, które będą wzruszać i rozśmieszać. Tradycyjnie, nie zabraknie akcentów wizualnych. Zadbają o nie świetni tancerze: Anna Głogowska oraz Rafał Maserak. Szczegółowy program koncertu objęty jest ścisłą tajemnicą, która odkryje się dopiero 9 stycznia 2016 roku.

Podczas Koncertu Noworocznego na scenie wystąpią: Edyta Górniak, Mieczysław Szcześniak, Anna Głogowska, Rafał Maserak, Bellezza Opera Trio w składzie: Mikołaj Adamczak, Agnieszka Adamczak-Hutek i Marcin Hutek, a także Edyta Krzemień, La Vita Quartet, Orkiestra Collegium F pod dyrekcją Maestro Marcina Sompolińskiego i Tomasza Szymusia. Gospodarzem wieczoru będzie Artur Andrus.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji