Artykuły

Łódź. Dzień Kobiet z baletem

Z myślą o kobietach Teatr Wielki pokaże 8 marca balet "Oniegin", a w foyer przygotuje specjalne atrakcje i niespodzianki.

Zapraszamy na balet z rosyjskim temperamentem. Widowisko intymne i nastrojowe, z romantyczną choreografią Vasila Medvedeva i przepiękną muzyką Piotra Czajkowskiego. "Oniegin", prezentowany już m.in. w Bratysławie i Pradze spotkał się z gorącym przyjęciem krytyki i aplauzem publiczności. Niezwykle efektowne sceny zbiorowe, pełne intymności duety, a przede wszystkim wyraziste postacie scharakteryzowane plastycznym ruchem i zróżnicowaną choreografią, tworzą spektakl magiczny i niepokojący, piękny i poruszający.

Wystąpią: Ekaterina Kitaeva-Muśko, Monika Maciejewska-Potockas, Laura Korolczuk, Dominik Muśko, Gintautas Potockas, Dominik Senator oraz Koryfeje, Zespół Baletu i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi. Orkiestrę poprowadzi Piotr Wajrak.

Z okazji Dnia Kobiet już od godz. 17:30 oraz w przerwie spektaklu w foyer wszystkie Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad z dziedziny kosmetologii, wizażu i stylizacji. Konsultantki z Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi przeprowadzą komputerową analizę skóry, podczas której zbadane i określone zostaną: kondycja skóry, poziom jej nawilżenia, natłuszczenia oraz skłonności do zmian; udzielą porad z zakresu właściwej pielęgnacji; wystawią receptę kosmetyczną, w której zarekomendują potrzebne zabiegi oraz wskażą gabinety, w których będzie można skorzystać z zabiegów w wyjątkowych cenach.

Będą też drobne upominki.

***

Partnerem akcji jest Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Bilety: normalne 32-55 zł, ulgowe 27-45 zł do nabycia w kasach Teatru (tel.: 42 633 77 77) oraz na www.operalodz.com

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji