Artykuły

Płock. Katarzyna Anzorge w monodramie "Szesnaście róż"

Na scenie płockiego Teatru Dramatycznego znów zobaczymy Katarzynę Anzorge - aktorka jeszcze do niedawna w nim pracowała i była ulubienicą płockiej publiczności. Tym razem wystąpi gościnnie z monodramem "16 róż".

Sztukę wyprodukowała agencja Nowakowski Impresariat. Opowiada o małżeństwie z 16-letnim stażem, które świętuje kolejną rocznicę. Ta będzie pamiętna, bo przy okazji święta na jaw wychodzą długo skrywane sekrety małżonków.

"Poznali się jeszcze w szkole, pobrali na studiach, dorobili M-3 z drugiej ręki... Wspólna podłoga, ściany, łóżko. Wspólne decyzje, grono przyjaciół, uśmiechy, pocałunki - pocałuneczki, wspólne idealne życie.... i całkiem osobne, nie zawsze idealne tajemnice. Słowem małżeństwo, jakich wiele" - czytamy w opisie sztuki.

Historię bohaterów poznamy poprzez piosenki Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory,Mariana Hemara, Jerzego Wasowskiego, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego i Zygmunta Koniecznego, które wykona oczywiście Katarzyna Anzorge. Twórcy monodramu zapowiadają, że będzie ironicznie, czasem czule, ale i niepokojąco.

Piątek, godz. 19. Bilety są po 50 i 40 zł.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji