Artykuły

Kielce. Warsztaty Udani-nieudani w Teatrze Kubuś

Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty pt. "Udani-nieudani" w dniach: 27 i 28 stycznia 2019 oraz 7 i 8 lutego 2019 roku.

Przyjdź na warsztaty teatralne "Udani-nieudani" i zainspiruj twórców!

11 maja 2019 roku odbędzie się premiera spektaklu "Pięciu Nieudanych", w reż. Honoraty Mierzejewskiej-Mikoszy. Przedstawienie w poetycki sposób zadaje pytanie o istotę szczęścia w nieidealnym świecie.

Nawiązując do tego spektaklu, teatr "Kubuś" organizuje bezpłatne warsztaty pt. "Udani-nieudani". Z jednej strony mają one na celu przygotować odbiorców (dzieci w wieku 4 i 5 lat) oraz ich rodziców do obejrzenia spektaklu, z drugiej zaś zainspirować realizatorów spektaklu do niekonwencjonalnych działań inscenizacyjnych.

W trakcie warsztatów dzieci i rodzice wspólnie z pedagogiem teatru - Justyną Czarnotą (pracownik Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego w Warszawie) zapoznają się z książką "Pięciu Nieudanych" Beatrice Alemagny oraz wymyślą teatralne zabawy inspirowane omawianą literaturą. Zajęcia będą trwały 40 min., w małych grupach.

Proponowane dni spotkań:

27 stycznia 2019 (niedziela), godz. 15.00 - Mała Scena w TLiA "Kubuś", dzieci wraz z rodzicami (rezerwację można zrobić mailowo: karolina.gregorczyk@teatrkubus.pl lub telefonicznie: 698-859-302. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona - do 10 rodzin. Liczy się kolejność zgłoszeń).

28 stycznia 2019 (poniedziałek) - warsztaty przeprowadzane w przedszkolach

7, 8 lutego 2019 (czwartek, piątek) - warsztaty przeprowadzane w przedszkolach wraz z reżyserem spektaklu Honoratą Mierzejewską-Mikoszą.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji