Artykuły

Warszawa. Warsztaty muzyczne podczas pokazów "Piotrusia i Wilka"

Kino Silver Screen zaprasza 1 i 2 grudnia na pokazy filmu "Piotruś i Wilk" z udziałem orkiestry Chopin Academia Orchestra pod batutą Iriny Bogdanowicz. Podczas pokazów odbędą się muzyczne warsztaty edukacyjne dla najmłodszych realizowane we współpracy z Fundacją Ogrody Muzyczne.

1 grudnia (sobota) godz: 14, 16, 18, 2 grudnia (niedziela) godz: 11, 16. Bilety są dostępne w cenie 25 zł - zamówienia indywidualne i 20 zł - zamówienia pow. 10 osób.

"Piotruś i Wilk" jest także dostępny na dvd. Częściowy dochód z pokazów kinowych oraz sprzedaży płyt DVD zostanie przekazany na rzecz Fundacji Pani Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier".

Firma organizuje także indywidualne pokazy filmu z akompaniamentem orkiestry symfonicznej dla firm.

Film "Piotruś i Wilk" - ekarnizacja baletu Sergiusza Prokofiewa, to polsko-angielska koprodukcja łódzkiego Semafor-u i BreakThru Films, w reżyserii niezwykle utalentowanej twórczyni animacji Suzie Templeton. Film wielokrotnie nagradzany na międzynarodwych festiwalach.

Barwna animacja, która zachwyci widzów - The Times

Niezapomniane dzieło, pełne wdzięku, chwytające za serce - Radio Times

Chłopcy tacy jak Piotruś nie boją się wilków. Piotruś żyje w świecie, w którym rządzą brutalne zasady; tu silniejszy zjada słabszego, ale z niewielką pomocą przyjaciół potrafi stawić czoła nawet Wilkowi. Ta historia przemiany niezdarnego,

małego chłopca, który staje się prawdziwym bohaterem, zachwyca widzów już od ponad 70 lat.

Film na DVD jest dostępny w bezpośredniej sprzedaży przez stronę www.breakthrufilms.co.uk/pl, ponadto od początku grudnia będzie w sprzedaży w salonach EMPIK, TRAFFIC CLUB i Merlin.pl . Przy zamówieniach korporacyjnych rabat cenowy.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji