Artykuły

Wrocław. Musical dla dzieci w Teatrze Capitol

Artyści wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol pracują nad wyjątkową premierą. Wyjątkową, bo przeznaczoną dla szczególnie wymagającego widza. Będzie do musical dla dzieci "Pewien mały dzień" w reżyserii Andrzeja Gałły.

Jest to historia o dniach, które jeszcze nie nastały i które już minęły. A co się z nimi dzieje? Otóż mieszkają sobie w Królestwie Światła, za niebem i za gwiazdami. Codziennie jeden z nich schodzi na ziemię, i każdy z nich może to zrobić tylko raz. Od tego, czy ich pobyt był udany i ważny, czy wydarzyło się coś niezwykłego, zależy miejsce, które zajmą w Królestwie.

"Pewien Mały Dzień" nie może się doczekać, kiedy przyjdzie jego kolej na wizytę na ziemi. Wreszcie przychodzi data 23 kwietnia. Mały Dzień trafia na ziemię, spotyka rodzinę, która się przeprowadza, dziecko, które właśnie dostało psa... Mały Dzień jest oszołomiony i zachwycony, i po powrocie do Królestwa Światła opowiada wszystkim, co go spotkało. Niestety - pozostałe dni nie podzielają jego zachwytów, i Mały ląduje znów w ostatnim rzędzie. Mija rok i znów mamy 23 kwietnia

W roli tytułowej zobaczymy dwie młodzitkie aktorki - Monikę Malec i Ilonę Krawczyk. Choreografię opracowała Małgorzata Fijałkowska-Studniak.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji